2024. June 24. Monday

Galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2016. November 16., Wednesday

Köszönjük Neked!

Kampány a fizikai munka megbecsüléséért
Bővebben
2016. September 17., Saturday

Családi nap 2016

Családi nap a Falusi olimpia jegyében 2016
Bővebben
2016. September 10., Saturday

Faszén fesztivál 2016

Faszén fesztivál 2016
Bővebben
2016. September 2., Friday

Bányász és Villamos nap 2016

Bányász és Villamos nap 2016
Bővebben
2016. June 4., Saturday

Környezetvédelmi Világnap

Környezetvédelmi Világnap 2016
Bővebben
2016. April 23., Saturday

Barangoló nap

Barangoló nap 2016
Bővebben
2016. April 21., Thursday

KEOP záró

KEOP záró 2016
Bővebben
2016. April 20., Wednesday

18. Nyitott kapuk

18. Nyitott kapuk 2016
Bővebben
2016. March 8., Tuesday

Nőnap 2016

Nőnap 2016
Bővebben
2015. December 5., Saturday

Mikulás az erőműben 2015

Mikulás, Mikulás, kedves Mikulás….
Bővebben

Találatok száma: 61db
Tatabánya Erőmű Kft
2800 Tatabánya, Vájár köz 2.
Telefon: +36 (34) 594-800
Telefax: +36 (34) 594-811
Központi cím: info@tber.hu
Titkárság: titkarsag@tber.hu
Honlap: https://www.tber.hu
Webmester: web@tber.hu