Találatok száma: 227 db

Biomassza fejlesztés alakulása 2015. januárjában

Az új K4 kazán membránfalainak gyártása megkezdődött
2015. May 18., Monday

Biomassza fejlesztés alakulása 2014. decemberében

A fővállalkozói szerződés aláírása után megindultak a bontási és az új K4 kazán helyén az alapozás feltárási munkálatok
2015. May 18., Monday

Fővállalkozói szerződés aláírása

2014. december 19.-én a Tatabánya Erőmű Kft. tanácstermében került sor a fővállalkozói szerződés aláírására
2015. May 18., Monday

Elhunyt Maszlavér István

Május 13-án, életének 62. évében elhunyt Maszlavér István
2015. May 15., Friday

A faapríték beszállítói szerződés ünnepélyes aláírása

A faapríték beszállítói szerződés ünnepélyes aláírása 2015
2015. May 12., Tuesday

17. Nyitott Kapuk

Erőművünk idén is részt vett a Vértes Agorájában 17. alkalommal megrendezett Nyitott Kapuk rendezvénysorozaton
2015. April 23., Thursday

17. Nyitott Kapuk

17. Nyitott Kapuk
2015. April 21., Tuesday

Nőnap az erőműben

A tatabányai erőműben régi hagyomány a Nőnapi köszöntés
2015. March 20., Friday

Nőnap az erőműben

Nőnap az erőműben 2015
2015. March 6., Friday

Erőművünk is részt vett a "Gyermekek a gyermekekért" mozgalomban

2014-ben a Tatabánya Erőmű Kft. is részt vett a „Gyermekek a gyermekekért” című mozgalomban
2015. January 14., Wednesday

Lakossági fórum biomassza

2014 december 17-én a Tatabánya Erőmű Kft. lakossági fórumot tartott
2014. December 18., Thursday

Lakossági fórum

Lakossági fórum
2014. December 17., Wednesday

Gyermekek a gyermekekért 2014

Gyermekek a gyermekekért 2014
2014. December 16., Tuesday

Az erőműben járt a Télapó

Hagyományokhoz híven a dolgozók gyerekeinek, unokáinak mikulás ünnepséget rendeztek az erőműben
2014. December 11., Thursday

Lakossági fórum

Biomassza bázisú fejlesztéshez kapcsolódó lakossági fórum
2014. December 17., Wednesday

Télapó az erőműben 2014

Télapó az erőműben 2014
2014. December 7., Sunday

Bio képek 2014

Bio képek 2014
2014. December 1., Monday

Felújítások az erőműben

A kazánház +5,80 m-es szintjén lévő vasbeton födém megerősítése szükséges
2014. October 28., Tuesday

Belső védelmi terv gyakorlat az erőműben 2014.10.19

A Belső védelmi terv gyakorlatot az ADR veszélyes árú biztonsági tanácsadó végzettségű szakember vezényelte le.
2014. October 20., Monday

Belső védelmi terv gyakorlat az erőműben

Belső védelmi terv gyakorlat az erőműben 2014
2014. October 19., Sunday

Befejeződött a hőtároló rendszer kialakítása

Megépült a Tatabánya Erőmű Kft. területén található 10 000 m3-es olajtároló
2014. October 17., Friday

Befejeződött a hőtároló rendszer kialakítása

Befejeződött a hőtároló rendszer kialakítása 2014
2014. October 15., Wednesday

Bányász és Villamos nap Tatabányán

Idén szeptember 05-én vette kezdetét az a hétvégi rendezvény sorozat, mellyel a 64. Bányász és a 22. Villamos Napot ünnepeltük
2014. September 17., Wednesday

Bányász és Villamos nap Tatabányán

Bányász és Villamos nap Tatabányán 2014
2014. September 5., Friday

Iparági horgászverseny Pécs

Ebben az évben július 04–06-án került megrendezésre az iparági horgászverseny Pécsen
2014. July 15., Tuesday